bosch - професионални сини електрични алати, bosch - алати за направи сам (diy), bosch - алати за градина; sds max- elektropnevmatska dupcalka-dewalt / d25481. bosch okrugle Šmirgle fi 70 novo 10 komada Nove ,nekoriscene orginalne BOSCH okrugle smirgle na čičak ,od fi 70 mm ,ima 10 komada i to granulacija 60... Vladan_1976 (187) рачен алат батериски . Во маркетите на Електрометал ќе најдете се што ви е потребно за вашиот дом и градина. 200м, 3 режими на светло: 100% -30%-трепкање, време на осветлување: 1,5 ч, usb полне.. ТЕХНОСКОП АЛАТИ е компанија која се занимава со продажба на резен, стезен, мерен алат, алати за сечење, брусен алат, рачен алат и помошни машини. 1.580 ден. За нас. Домет макс. Danas Bosch alati zauzimaju posebno mesto kada je reč o električnim i akumulatorskim professional alatima koji su namenjeni zahtevnijoj upotrebi odnosno profi upotrebi. Напон: 18: V: Капацитет на батерија: 4: Ah: Ударна енергија: 2.1: J: Број на вртежи: 1200: rpm: Број на удари iskra електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега online! 1.975 ден.-20% d25481 k - sds max - dewalt- elektropnevmatska dupcalka - mocnost : 1050w - ud.. 32,999.00 ден. Црево за наводнување 20 метри 1/2" 50бари 097396-600 Rehau Top. (пример: ножици, 702/1, 220* – листа на сите производи 220 пр.220, 220СЛ, 220 СЛ гарнитура) Онлајн продавница за алат Ingco, чешми Rosan, санитарија Sanitec со бесплатна достава низ цела Македонија. На пазарот сме присутни од 1995 година. Изберете од широкиот асортиман на производи кој брои повеќе од 60.000. Villager Ел.косилка Villy 1600 P. Моќност 1600W, широчина на косење 380мм, површина на косење 600м2, висина на косење: 30-65 mm (5 нивоа, централно), Дијаметар на предни и …